Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Najlepsza strona o kolarstwie szosowym w Polsce, najnowsze wiadomości, wyniki wyścigów, grupy kolarskie, rankingi, wyścigi amatorskie, maratony szosowe, masters.

older | 1 | 2 | (Page 3)

  0 0

  Po blisko dwumiesięcznej przerwie powracają Kolarskie Czwartki na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

  0 0

  Cezary Zamana zaprasza do Brodnicy na Mistrzostwa Polski Masters w Kolarstwie Szosowym. Impreza odbędzie się 18-19 czerwca.

  0 0

  Czwarty sierpień, Bukowina Tatrzańska – już teraz warto wpisać tę datę do kalendarza i rozpocząć przygotowania, bo właśnie tego dnia odbędzie się kolejna edycja Tour de Pologne dla Amatorów.

  0 0

  W przyszłym sezonie amatorzy będą mieli kilkadziesiąt okazji do ścigania w całej Polsce.

  0 0

  Komisja Masters i Cyklosport Polskiego Związku Kolarskiego przedstawiła projekt kalendarza na sezon 2017. Wszyscy Organizatorzy, którzy mają wątpliwości lub pytania dotyczące Kalendarza, proszeni są o niezwłoczny kontakt (rubin@kmzpkol.pl). Z uwagi na możliwość wprowadzenia korekt, Komisja zastrzega, iż w Kalendarzu mogą pojawić się zmiany. Nam pozostaje wyrabiać licencje i szykować nogę. VIA DOLNY ŚLĄSK SOBÓTKA OTWARCIE […]

  Artykuł Wstępny Kalendarz Masters i Cyklosport na 2017 pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  W nowym sezonie kolarskich wyścigów w Polsce nie mogło braknąć cyklu organizowanego przez Cezarego Zamanę. Jego trzecia edycja Road Tour zabierze zawodników na osiem zróżnicowanych tras. Będzie można na nich zakosztować wszystkich aspektów kolarskiego rzemiosła

  Artykuł Zapowiedź Cisowianka Road Tour 2017 pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  Trzecia edycja amatorskiego wyścigu pod patronatem Michała Kwiatkowskiego już w pierwszy weekend maja!

  Artykuł Velo Toruń 2017 już za miesiąc! pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  Tegoroczna edycja wyścigu Cyklo Gniewino będzie już czwartą kolejną imprezą organizowaną nad wodami Jeziora Żarnowieckiego pod tą nazwą. W tym roku spotykamy się ponownie - jak w roku ubiegłym - w Czymanowie. Zmieniła się tylko pora roku. W roku ubiegłym „jechaliśmy Gniewino” latem, teraz otwieramy tutaj szosową rywalizację w całym sezonie.

  Artykuł Cyklo Gniewino – otwarcie sezonu Cyklo SZOSA pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  14 maja, w niedzielę odbędzie się 45. Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Prezydenta Miasta Grand Prix Częstochowy. Tak jak w zeszłym roku start elity zalicza się do eliminacji do Mistrzostw Polski w kryterium. Odpowiedzialny za przeprowadzenie wyścigu będzie były mistrz Polski elity Grzegorz Gronkiewicz. Znając charakter „Gronka” czeka nas dynamiczna i ciekawa impreza. Elita panów […]

  Artykuł Grand Prix Częstochowy 2017 już w połowie maja pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  Do 30 kwietnia musieli czekać miłośnicy rowerów szosowych na Pomorzu na pierwszą okazję do sprawdzenia swojej formy. Apetyty musiały być spore, o czym świadczy przede wszystkim rekordowa frekwencja. W ramach reorganizacji kalendarza Cyklo i rozwinięcia oferty do 4 imprez na szosie (czeka nas jeszcze Gdynia, Strzepcz i Kartuzy), dla Cyklo Gniewino przypadł termin kwietniowy i […]

  Artykuł Rekordowe Cyklo Gniewino 2017, otwiera sezon szosowy na Pomorzu! pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  30 kwietnia odbył się drugi etap cyklu kolarskiego ŻTC BIKE RACE. W ostatnią niedzielę kwietnia rywalizacja przeniosła się do Łyszkowic. Start zawodów nastąpił tradycyjnie już o godzinie 12:00. W zależności od kategorii wiekowej kolarze rywalizowali na dystansie od 24,2 do 96,8 kilometra. Start i meta zlokalizowane były w Łyszkowicach przy ulicy Gminnej, tuż przy Urzędzie […]

  Artykuł ŻTC Bike Race: Wielkie ściganie w Łyszkowicach i gruzińskie podium pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  W Nałęczowie, spod siedziby Zakładu butelkującego Cisowiankę, do walki na szosie stanęło blisko 300 kolarzy. Rozpoczęła się trzecia edycja Cisowianka Road Tour!

  Artykuł Cisowianka Road Tour wystartował w Nałęczowie pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  W tym pięknym mieście 3 maja obchodzono nie tylko święto Konstytucji. Równie wiele pozytywnych emocji wyzwoliły kolarskie zawody zorganizowane przez Cezarego Zamanę.

  Artykuł II Etap Cisowianka Road Tour w Janowie Lubelskim za nami! pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  Michał Kwiatkowski i Grzegorz Golonko to para odpowiadająca za VeloToruń - wyścig z krótką historią, ale znakomitą organizacją i wielkimi atrakcjami.

  Artykuł Velo Toruń już w niedzielę! pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  13 maja odbędzie się trzeci etap cyklu kolarskiego ŻTC BIKE RACE. Tym razem w ramach IX Memoriału Feliksa Rawskiego w Mińsku Mazowieckim. Start zawodów nastąpi tradycyjnie o godzinie 12:00. W zależności od kategorii wiekowej kolarze będą rywalizować na dystansie od 38 do 114 kilometrów. Biuro zawodów zlokalizowane zostało na terenie MOSiR przy ulicy Wyszyńskiego 56 […]

  Artykuł Trzeci etap ŻTC Bike Race już w ten weekend! pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  Weekend z ŻTC BIKE RACE za nami! To były wymagające dwa dni dla kolarzy, najpierw rywalizowano na malowniczo położonej trasie nad Zalewem Tatar w Rawie Mazowieckiej, dzień później na niezwykle wymagającej rundzie w Nowym Kawęczynie. W sobotę za nim ruszyły kolarskie zmagania na trasę wyruszyli biegacze. Punktualnie o godzinie 10:00 nastąpił ich start, do pokonania […]

  Artykuł Pracowity weekend dla kolarzy na ŻTC Bike Race pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


  0 0

  Cezary Zamana zaprasza na III etap kolarskiego cyklu Cisowianka Road Tour, który odbędzie się 28 maja w Głownie. Głowno Gold Race wiąże się z dobrze znaną kolarską osobistością. Zawodnicy przejadą tą samą trasą, na której trenował Dariusz Baranowski. Przygotowywał się on na niej do walki w Tour de France oraz Giro d’Italia.

  Artykuł Głowno Gold Race już 28 maja! pochodzi z serwisu Kolarstwo szosowe, Tour de France, Tour de Pologne - naszosie.pl.


older | 1 | 2 | (Page 3)